Leidiniai

Lietuvos kartografų draugijos sudaryti mokslo populiarinimo, moksliniai, konferencijų leidiniai

Mano nuostabus pasaulis. Lietuvos vaikų žemėlapių knyga.

Sudarytojos: Giedrė Beconytė ir Rita Viliuvienė.
Vilnius: Vilniaus universiteto leidykla, 2015. – 276 p. ISBN 978-609-459-588-2

Vaikai piešia pasaulį – tokį, kokį jie mato, jaučia ar įsivaizduoja… Ne bet kaip, o paklusdami pagrindiniams žemėlapių sudarymo mokslo – kartografijos – reikalavimams! 

Ši knyga primena ir geografinį pasaulio atlasą, ir meno albumą. Joje surinkti įdomiausi vaikų piešti žemėlapiai, kuriuos Lietuvos kartografų draugija sukaupė per penkis 2005–2013 m. vykusius vaikų žemėlapio konkursus. Kūrinių autoriams – nuo trejų iki 15 metų.

Atviro kodo GIS taikymo pradžia

Sudarytojas: Andrius Balčiūnas.
2015 metų renginio “GIS – paprasta ir atvira” leidinys

Leidinys „Atviro kodo GIS technologijų taikymo pradžia“ sudarytas kasmetinės konferencijos „GIS – paprasta ir atvira“ mokymų sesijos metu pristatytų pranešimų pagrindu. Leidinyje žingsnis po žingsnio pristatoma, kaip savo jėgomis susikurti atviro kodo GIS technologijų pagrindu veikiantį sprendimą, kuris suteiktų galimybę kurti, saugoti erdvinių duomenų rinkinius, juos publikuoti ir naudoti internete..

Tarptautinis vaikų žemėlapio konkursas 2015

Sudarytojas: Lietuvos kartografų draugija

Informacinis leidinys apie Lietuvos kartografų draugijos Lietuvoje organizuojamą tarptautinį Barbaros Pečenik (Barbara Petchenik) vardo vaikų žemėlapio konkursą.

GIS - paprasta ir atvira

Sudarytojos: Rita Viliuvienė ir Kristina Jarmalavičienė
2014 metų renginio “GIS – paprasta ir atvira” leidinys

Šiame leidinyje rasite pasakojimus apie nemokamus geografinius duomenis ir elektronines paslaugas, galimybes lengvai sukurti Interneto žemėlapius su Jūsų informacija ir jais dalintis.

Leidinyje susipažinsite su atviro kodo, nemokamais GIS sprendimais, pavyzdžiais, kaip įvairiai jie taikomi išteklių apskaitai, informavimui ir valdymui. Atviro kodo GIS programine įranga ir laisvai, nemokamai, viešai teikiamais duomenimis gali pasinaudoti kiekvienas.

Tapk draugijos nariu

LKD nariu galite tapti susipažinę su draugijos įstatais ir sumokėję nario mokestį. Įveskite savo informaciją arba atsiųskite sekretorei spausdintą nustatytos formos prašymą, kurį rasite skiltyje “Narystė LKD”.