LKD narių registracija

Čia galite pasitikrinti, ar esate įtraukti į oficialų LKD narių sąrašą (atkreipkite dėmesį į atnaujinimo datą). Jei nerandate savęs sąraše arba pasikeitė Jūsų kontaktinė informacija, taip pat jei abejojate jos teisingumu, prašome užpildyti ir pateikti žemiau esančią formą.

Žemiau pateikiama elektroninė forma skirta patvirtinti, kad esate Lietuvos kartografų draugijos narys, taip pat naujo LKD nario registracijai. Užpildžius šią formą esama LKD nario kontaktų informacija bus atnaujinta, o naujo LKD nario priėmimą tvirtins LKD valdyba kiekvieno metų ketvirčio pabaigoje. Apie priėmimą nauji nariai bus informuojami el. paštu.

Vieša LKD informacija skelbiama LKD puslapiuose lietuvoskartografija.lt ir Facebook socialiniame tinkle.

LKD informaciniai pranešimai siunčiami Jūsų nurodytais kontaktais, todėl pasirūpinkite, jog jie būtų aktualūs. Pasikeitus el. pašto adresui ar kitai svarbiai informacijai, nepamirškite iš naujo užpildyti šią formą. Primename, kad balsuoti visuotiniuose susirinkimuose tvirtinant LKD sprendimus gali tik LKD nariai, sumokėję einamųjų metų nario mokestį. Daugiau informacijos, kur ir kaip sumokėti nario mokestį, rasite čia.

Metinis LKD nario mokestis: 6 Eur.

Nario mokestį galite sumokėti pavedimu į LKD banko sąskaitą

Gavėjo kodas: 195763139

Gavėjo sąskaita: LT767300010078074861

Mokėjimo paskirtis: nurodykite metus, už kuriuos mokate; jei vienu pavedimu mokamas mokesnis už kelis LKD narius – visų vardai ir pavardės (prašome pažymėti, kurie yra studentai). Grynaisiais nario mokestį galite sumokėti LKD iždininkei.